איך יוצרים קלפים טיפוליים – מפגש הדרכה ליוצר חדש

מכון נורד – הבית של הקלפים – הבית שלכם!!!

איך יוצרים קלפים טיפוליים

הדרכה והכוונה ליוצרי ערכה חדשה

קלפים הם לא רק משחק ילדים, הם יכולים לספר את סיפורנו האישי ולהיות לנו למראה. הייחודיות של קלפי האסוציאציות הוא בפרשנות האישית שכל אחד מאיתנו יכול לתת להם, ובפשטות העבודה איתם. ישנם קלפים השלכתיים המצויירים בצבעי ביד אמן וכוללים משפט/מסר או מילה אחת המיועדת למיקוד התודעה. כמו כן, ישנם קלפים עם ציור בלבד המיועדים להרחבת התודעה. הפרדת המילים מהקלף, יוצרת אינסוף שילובים אפשריים ופותחת את המתנסים בפני פרשנויות ועולמות חדשים. כל חפיסה שונה במהותה מקודמתה ומביאה עולם אוניברסלי קסום וצבעוני של דמויות, מסרים, סיפורים ומשחקים……………….(מתוך אתר מכון נורד nordcards.com)

אוהבים קלפים טיפוליים?

מכירים את המבחר הגדול ועדיין לא התחברתם לערכה אחת?

יש לכם רעיונות משלכם ורוצים להביא אותם לידי ביצוע?

רוצים ליצור ערכת קלפים מצוינת משלכם?

בואו למפגש מרתק של שעתיים במכון נורד בקרית טבעון.  

 

בואו לקבל הדרכה במקום היחיד המכיר את הקלפים הטיפוליים מרגע יציאתם לאוויר העולם ועד לשימוש חוויתי ומקצועי בתחומי הטיפול.

נשמח לשתף אתכם בניסיוננו רב השנים ביצירת קלפים טיפוליים: יבוא ושיווק, הכנה והפצה, שימוש ושילוב בתחומי הטיפול המובילים בישראל

מבין נושאי המפגש:

איך בוחרים את התמונות המתאימות! כמה צריך? יש מילים? איך מתאימים ביניהן? מה הציפיות שלך מהערכה! איך לתת מענה נכון לקהלי היעד הרצוי.

איך מכינים חוברת הדרכה מושקעת. בואי וקבלי הדרכה ראשונית מקיפה במקום היחיד המכיר את הקלפים הטיפוליים מרגע יציאתם לעולם ועד לשימוש חוויתי ומקצועי בתחומי הטיפול כיום.  ליווי מקצועי, חשיפה באתר שלנו ובסדנאות.

בואו למפגש מרתק של שעתיים במכון נורד בקרית טבעון. לפרטים 04-9931519