"אימהות ובנות – מתי התחיל הקסם?" קלפים וביבליותרפיה

התחלה בתאריך אוקטובר 11, 2023

מפגש משובח למטפלים משפחתיים וזוגיים בנושא:

אימהות ובנות – מתי התחיל הקסם?  אמי-אני-בתי

הדינמיקה המורכבת והמופלאה שבין אימהות ובנותיהן ובין בנות ואימותיהן.

ד"ר עפרה אילון תחלוק אתכן מניסיונה רב הדורות כנכדה, בת, אם, סבתא וסבתא רבתא, בסדנה המשלבת ביבליותרפיה וקלפים מטפוריים. אימהות ובנות מוזמנות למפגש משותף, לגעת ברגישות, בהעזה ובהבנה בחוטי הנשיות הנסתרים והגלויים המחברים כל אישה אל אמה ואל בתה, לפרום ולטוות מחדש את החוטים המקשרים את הנשיות לאורך הדורות.

כדברי אריאלה פרידמן בספרה "מחוברות אימהות ובנות": "הקשר בין אימהות ובנות הוא החזק והמורכב ביותר בכל משפחה. כנשים מביאות האם והבת לקשר זה צורך חזק בקרבה ואינטימיות, אשר מלווה ברגשות עזים של אהבה, פגיעות, דחייה, תמיכה, דאגה, אשמה. האתגר ביחסים אלה הוא ליצוא הפרדה בריאה בין השתיים, לאפשר לכל אחת לפתח ישות נפרדת ועצמאית, אך בלא לוותר על הקשר העמוק והקרבה האינטימית. זהו קשר דינמי חי ומשתנה לאורך החיים – מיום הלידה ועד סוף החיים".

סדנת "אמהות ובנות" נולדה מתוך הצורך להעניק לנו, אמהות ובנות, זמן להיות ביחד, ליצור, להקשיב, להתקרב, לחוות פתיחות, חיבור וחיזוק הקשר בינינו הנשים כבנות וכאימהות.

את מוזמנת לחוויה של "בת לאמך" ו"אם לביתך", לגעת ברגישות, בהעזה ובהבנה בחוטי הנשיות הנסתרים והגלויים המחברים כל אישה אל אמה ואל בתה, לפרום ולטוות מחדש את החוטים המקשרים את הנשיות לאורך הדורות. הסדנה מתאימה לכל אחת מאיתנו לבד או ביחד. את הנלמד תקחי להעצמה אישית ולהעשרה מקצועית.

הפעילויות בקלפי המטפוריים מעצימות את התקשורת ושיתוף הפעולה, משלבות הנאה ולמידה חווייתית. בסדנה נעבוד עם קלפים מטפוריים מקוריים, בלעדיים וייעודיים לנושא.

מפגשים: שלושה מפגשים בני ארבע שעות כל אחד. תאריכים, שעות ועלות יפורסמו בהקדם.

 להרשמה התקשרו נא רק בבוקר: 04-9931519  053-4579096

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות