מכון נורד הינו המרכז הישראלי לקלפים טיפוליים ולסדנאות משנת 1985

יולי 31, 2022

מי אנחנו: מכון נורד הינו המרכז הישראלי לקלפים טיפוליים ולסדנאות משנת 1985. הבית של הקלפים הטיפוליים – קלפי קס"מ – הבית שלכם! הנמצא בלב טבעון הירוקה והשלווה. כאן תוכלו לפגוש את מנחת הסדנאות שלנו דר' עפרה אילון, פסיכולוגית, מטפלת במשפחה ובטראומה. מומחית בינלאומית להנחיית סדנאות ולקלפים מטפוריים אשר הביאה את הקלפים הטיפוליים לישראל ופיתחה מערך הפעלות שלם עליו בנוי כל עולם הקלפים בארץ. אצלנו למדו רבים וטובים וביחד פיתחנו והבאנו את הקלפים הטיפוליים לתחומי טיפול והדרכה רבים. כניסה לחנות האתר כאן!

אתר תמצאו חידושים בתחום המלהיב של קלפים טיפוליים / השלכתיים, הכובש את עולם הטיפול, האימון, הייעוץ, החינוך וההנחיה. בחנות מגוון רחב ומתחדש של קלפים טיפוליים במבחר שפות מבחר עשיר ומתחדש של קלפים טיפוליים / מטפוריים במבחר שפות ביבוא בלעדי וגם בהפצה ארצית מתחומי תוכן מגוונים, כגון עולם האגדות, בעלי חיים, מערכות יחסים, רגשות ועוד להתמודדות עם משברים וטראומה, פיתוח צוות ופתרון קונפליקטים, ייעוץ זוגי ומשפחתי, אימון לחיים, טיפול פרטני וקבוצתי, לדיאלוג, לביטוי העולם הפנימי / הרגשי, לפיתוח הדמיון והחשיבה היוצרת. לתקשורת בין-אישית ותוך-אישית באווירה בטוחה ללא תחרות או ביקורת.

קלפים טיפוליים/מטפוריים אינם קלפי טארוט והם אינם מיועדים לחיזוי העתיד. מדובר בקלפים מאויירים מתחומי תוכן שונים, כגון: עולם האגדות, בעלי חיים, מערכות יחסים, רגשות ועוד. חלקם מכילים איור או ציור וחלקם מכילים מסרים ותובנות לחיים. מבחר הקלפים הוא עצום ומרתק מאין כמוהו, תוצר יצירה של אנשי טיפול ואומנים מרחבי העולם. הקלפים מעודדים שימוש בדמיון, יצירת סיפורים אישיים, מטפורות ויצירתיות ומתאימים לעבודה עם יחידים, זוגות, משפחות או קבוצות.

ספרים טיפוליים למבוגר ולילד:
חינוך, פסיכולוגיה, תרפיה. הנכם מוזמנים לצרף לארגז הכלים המקצועי שלכם. כלי טיפול חדשניים, מטפוריים והשלכתיים, המתאימים לכל סוגי הטיפול: הפרטני, הזוגי, המשפחתי, הקבוצתי ולכל טווח הגילאים.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה ריקהחזרה לחנות